Powrót
Zamknięcie przedszkola Przedszkole nr 2 „Cztery Pory Roku” / 2021-03-25

Uwaga rodzice

W związku z ogłoszeniem Premiera Mateusza Morawieckiego, w dniu 25.03.2021, o zamknięciu przedszkoli, Dyrektor Przedszkola nr 2 „Cztery Pory Roku” w Kórniku- Bninie informuje, że w terminie od 27 marca do 9 kwietnia Przedszkole nr 2 „Cztery Pory Roku” w Kórniku będzie zamknięte. Nieobecności dzieci w tych dniach będą automatycznie uznane za usprawiedliwione. Nie trzeba wysyłać informacji sms.

Dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służb mundurowych w trakcie wykonywania zadań służbowych może zostać zorganizowany dyżur w przedszkolu. Ponieważ musimy odpowiednio przygotować taki dyżur proszę w/w rodziców o zgłoszenie tego faktu do wychowawcy grupy lub dyrektora przedszkola, adres mail poryroku@p2kornik.pl lub nr tel 661 770 488 w terminie do piątku 26 marca, do godz. 12:00. W czasie dyżuru, wszystkie  zgłoszone dzieci będą w jednej grupie.  Brak zgłoszeń będzie oznaczał całkowite zamknięcie przedszkola. Na dyżur nie można zgłosić dziecka, które w tym czasie przebywa na kwarantannie.

Nie obowiązują wcześniej przesłane deklaracje obecności w czasie ferii wielkanocnych.

Realizacja podstawy programowej będzie odbywała się w formie zajęć zdalnych 

Nauczycielka z każdej grupy realizując podstawę programową zdalnie:

planuje zabawy, zadania i różne sytuacje edukacyjne dla dzieci na podstawie programu wychowania przedszkolnego.

prześle Państwu, w każdy dzień, oprócz dni w czasie ferii wielkanocnych tj 1,2 i 6 kwietnia, za pomocą programu Smyk, zestawy zadań i  zabawy do zrealizowania. Realizacja jest dobrowolna. 

Do zadań będą załączone niezbędne opisy i materiały.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących organizacji działań i innych spraw dotyczących funkcjonowania przedszkola, proszę o bezpośredni kontakt z dyrektorem. W sprawach dotyczących dzieci proszę kontaktować się z wychowawcą grupy.

Przesyłam Państwu i dzieciom serdeczne pozdrowienia

Z poważaniem

Iwona Justkowiak